слова песни Hersiana Matmuja - Zemërimi I një nate, текст песни Hersiana Matmuja - Zemërimi I një nate

Реклама
Реклама
0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

слова песни Hersiana Matmuja - Zemërimi I një nate

I do, s'i do
fjalën e fundit mos e mendo
dysho, beso
mikun e ngushtë ti mos e lendo
se ja vjen një ditë,
dite e re që do ta kërkosh
qetësohu një natë,
mendoje pak gjatë

Ti largo zemërimin nga mendja jote
që çdo mëngjes është më i zgjuar se çdo mbrëmje
mos lejo çmendurinë e një zemre
mendohu dhe pak,
harroje ket natë

Kujto, harro,
fjalën e fundit mos e lësho
mos u nxitio
miqësinë ti mos e lëndo
se ja vjen një ditë që miqësinë ti do ta kërkosh
mos mbaj kaq inat,
mos mbaj zemra plagë

Ti largo zemërimin nga mendja jote
që cdo mëngjes është më i zgjuar se çdo mbrëmje
mos lejo çmendurinë e një zemre
mendohu dhe pak, harroje kët natë

(ti prit dhe pak, po nxitohesh)
më ler ta them një fjalë
(ti prit dhe pak se ke frikë mos lëndohesh)
le të dal ku të dal
(ti ke frikë që të rrish të takohesh)
më mirë harroje, e di ku do dalë

Ti largo zemërimin nga mendja jote
që çdo mëngjes është më i zgjuar se çdo mbrëmje
mos lejo çmendurinë e një zemre
mendohu dhe pak, mendoje pak gjatë,
harroje kët natë
mendoje pak gjatë, harroje kët natë
mendoje pak gjatë, harroje kët natë
mendoje pak gjatë, harroje kët natë

Нравится песня? Жми "Мне Нравится" или "Like" :)

При копировании текста песни ссылка на сайт goodsongs.com.ua обязательна!
Hersiana Matmuja

Hersiana Matmuja: Hersiana Matmuja - молодая албанская певица, более известна под сценическим именем Hersi. Неоднократная участница фестиваля "Festivali i Këngës", выступала в 2006, 2010, 2011, 2012 и 2013 году, где она и стала победи-тельницей. Представительница Албании на конкурсе песни Евровидение 2014. дальше >>

слова песни Hersiana Matmuja - Zemërimi I një nate

Hersiana Matmuja - все песни этого исполнителя

Все тексты являются собственностью их авторов. Тексты распространяются для ознакомления.
Реклама
Реклама
Rambler's Top100
Создание и поддержка сайта: Web-визитка